Sunduğumuz Çözüm!

FİZİKİ MAĞAZAM VAR ÜRÜNLERİMİ İNTERNETTE SATMAK İSTİYORUM

5 yıldır aktif tam zamanlı e-ticaret yapmaktayız. Tüm süreci de sıfırdan adım adım eğitim seti olarak hazırladık. Eğitim setimiz 5 adet e-kitaptan oluşmakta olup 350 sayfa bilgi içermektedir. Tamamı denenmiş sonuç alınmış kazandıran 8 farklı metot anlatılmaktadır. Eğitim setimizi alıp okuduktan sonra her aşamada buradan desteğimiz devam etmektedir.

Fiziki mağazanızda bulunan ürünleri, Trenyol, Hepsiburada, Gittigidiyor, N11, Amazon Türkiye, Epttavm de satışa açabilirsiniz.

DropGelir e-Ticaret eğitiminde anlattığımız taktikler ile satışlarınızı hızlıca artırabilirsiniz.

Yine eğitim kitaplarında anlattığımız sistemler ile kendi markanıza ait e-ticaret sitenizi de açabilir, hızlıca satışlarınızı artırabilirsiniz.

Ayrıca anlattığımız stoksuz ticaret sistemini de mağazalarınıza entegre ederek, eğitimde sunduğumuz 375 adet toptancının ürünlerini tamamen otomatik olarak yükleyerek on binlerce ürüne sahip mağaza sahibi olabilirsiniz.

Stoksuz ticaret sayesinde, sattığınız ürünün direkt toptancıdan müşteriye gönderilmesini sağlayabilir bu sayede sıfır stok maliyeti ile de çalışabilirsiniz.

Eğitimi aldıktan sonra da her aşamada whatsapp üzerinden, sınırsız, süresiz, ücretsiz anlık destek vermekteyiz.

Eğitim ile ilgili aklınıza takılan soruları sağ altta yer alan WhatsApp desteği üzerinden iletişime geçerek sorabilirsiniz.

Hayaller

Bekleyerek gerçekleşmez

Harakete geç oku, uygula ve kazan!

Piyasanın en kapsamlı E-Ticaret eğitim seti olan DropGelir'e bu fiyata sahip olmak için şimdi harekete geç.

Bilgi dolu kitaplara ek olarak, bizzat kitabın yazarından sınırsız WhatsApp desteği. 

Sınırlı sayıda 1249TL yerine sadece 499TL