Sunduğumuz Çözüm!

E-TİCARET SİTEM VAR ÜRÜNLERİMİ VE SATIŞLARIMI ARTIRMAK İSTİYORUM

5 yıldır aktif tam zamanlı e-ticaret yapmaktayız. Tüm süreci de sıfırdan adım adım eğitim seti olarak hazırladık. Eğitim setimiz 5 adet e-kitaptan oluşmakta olup 350 sayfa bilgi içermektedir. Tamamı denenmiş sonuç alınmış kazandıran 8 farklı metot anlatılmaktadır. Eğitim setimizi alıp okuduktan sonra her aşamada buradan desteğimiz devam etmektedir.

Mağazanız için 375 adet stoksuz ticaret ile çalışabileceğiniz tedarikçi bilgisi paylaşılmaktadır. 17 ürün kategorisinde milyona yakın ürünlerden istediğiniz kadarını seçerek mağazanızda satabilirsiniz.

Sistem stoksuz ticaret olduğu için ekstra bir stok maliyet olmadan on binlerce ürüne sahip mağazanız olacaktır.

Ayrıca DropGelir e-Ticaret eğitim setinde anlattığımız sistem ile ürünler otomatik olarak mağazanıza eklenecek ve güncellenecektir.

Sistem stoksuz olarak kurgulandığından; satış geldiğinde tedarikçiye direk müşteri bilgilerini ileteceksiniz ve direkt gönderim yapılacak.

Satış artırma konusunda da 5 yıllık tecrübemiz ile çok özel taktikleri sunmaktayız. Bu bilgileri uyguladığınızda her platformda ilk 5 mağaza arasında girmeniz mümkün olacaktır.

Ayrıca e-ticaret sitesi için olmazsa olmaz SEO tüm ayrıntıları ile anlatılmakta, uygulandığında Google sıralamasında hızlıca yükselerek organik olarak müşteri artışı yaşamaktasınız.

Eğitimi aldıktan sonra da her aşamada whatsapp üzerinden, sınırsız, süresiz, ücretsiz anlık destek vermekteyiz.

Eğitim ile ilgili aklınıza takılan soruları sağ altta yer alan WhatsApp desteği üzerinden iletişime geçerek sorabilirsiniz.

Hayaller

Bekleyerek gerçekleşmez

Harakete geç oku, uygula ve kazan!

Piyasanın en kapsamlı E-Ticaret eğitim seti olan DropGelir'e bu fiyata sahip olmak için şimdi harekete geç.

Bilgi dolu kitaplara ek olarak, bizzat kitabın yazarından sınırsız WhatsApp desteği. 

Sınırlı sayıda 1249TL yerine sadece 499TL